Kłopotliwe sytuacje finansowe występują dziś nagminnie. Zwolnienie z pracy, niespodziewane wydatki, choroby – pieniądze są wówczas potrzebne. Wyjściem jest wzięcie kredytu. Większość osób jednakże zniechęca nadzwyczaj długi czas starania się o konkretną kwotę oraz potrzeba przedstawiania dużej liczby dokumentów. Dla klientów, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji i chcą szybko dostać pieniądze, pojawił się nowy produkt – pożyczki na oświadczenie. Co to takiego?

Konsument, który stara się w banku o kredyt na konkretną kwotę musi wyłącznie posiadać aktualny dowód osobisty oraz wypełnić specjalne oświadczenie o swoich zarobkach. Na tej zasadzie bank dokonuje odpowiednich rachunków. Nie ma konieczności przedstawiania kolejnych zaświadczeń, co jest bardzo wygodne. Takie pożyczki na oświadczenie niekiedy nie wymagają nawet poświadczenia współmałżonka, dlatego są świetnym rozwiązaniem, kiedy ma się w planach sprawienie niespodzianki takiej osobie i w tym celu potrzebuje się funduszy.

Kredyt najczęściej udzielany jest na zakupienie tzw. dóbr konsumpcyjnych. Warto jest sprawdzić, czy bank, w jakim zamierzamy zaciągnąć tego rodzaju zobowiązanie, proponuje też darmowe ubezpieczenie na wypadek zwolnienia z pracy. Jest to bardzo ważne, gdyż w obecnych czasach strata pracy wiąże się z wielkimi problemami finansowymi, zwłaszcza, gdy w dodatku trzeba spłacać kredyt. Dziś większość banków posiada w swojej ofercie takie pożyczki na oświadczenie. Ich warunki są przeważnie niezmiernie atrakcyjne i charakteryzują się na rynku zdecydowanie większą popularnością. Ich niebywałą zaletą jest fakt, że klient może liczyć na natychmiastowe otrzymanie pieniędzy. Ma to duże znaczenie, jeśli pojawiają się problemy finansowe. Pożyczki mają możliwość brać osoby, które posiadają polskie obywatelstwo. W dodatku muszą na stałe mieszkać w kraju.

Pożyczka, jaka wymaga wyłącznie dowodu i oświadczenia o uzyskiwanych dochodach jest znakomitą alternatywą dla osób, jakie potrzebują pieniędzy. Redukowane formalności powoduje, że środki są nadzwyczaj szybko dostarczane na konto pożyczkobiorcy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)