Koronnym skojarzeniem jeżeli idzie o święta Wielkiej Nocy jest odbudowa i przyroda, jaka wstaje do życia z zimy. Śmierć zostaje rozgromiona, a cały glob budzi się jak jeden mąż z tym zwycięstwem. Znakomicie doświadczyć tego idzie planując Wielkanoc w górach. Malowniczo ośnieżone czubki wyżej położonych formacji i czyste wzniesienia mniejszych pagórków, leśne łąki wzbogacone pierwszymi wielobarwnymi kwiatami, śpiew ptaków, czyste, rześkie powietrze, mocne, gorące promienie słoneczne, usuwające ostatnie resztki zimy.


Na dodatek regionalne jedzenie, obcowanie z folklorem i pogodne biesiady. Jak nic, Wielkanoc w górach to doskonała przesłanka do spędzenia niezapomnianych chwil z rodziną.

Wielkanoc w górach

Wielkanoc w górach co rok staje się raz po raz bardziej popularna, skutkiem tego eskapadę wskazane jest zabukować jak najszybciej, aby mieć pełne przekonanie, że trafimy na fascynującą propozycję. Pobyt w Wielkanoc w górach jest coraz powszechniejszy i skutkiem tego warto zabukować obecność jak najszybciej. Do selekcji istnieje paręnaście rozmaitych propozycji różniących się między sobą miejscem, długością turnusu i rodzajem organizacji, czy dostępnymi atrakcjami. Wielkiej frajdy zawżdy daje poznawanie lokalnych potraw i obyczajów. Dzięki nim wynaleźć idzie nieznane dotąd formaty Świąt Wielkanocnych. U bram pięknych Bieszczad każdej wiosny natura wystawia powalający występ odrodzenia. Cudne przedstawienie odrodzenia jest przede wszystkim namacalne w Bieszczadach. Nic więc nadzwyczajnego, że na Wielkanoc w górach do pensjonatu Zielona Polana w Dubiecku w dowolnym roku przyjeżdża większa ilość odwiedzających. Pełna propozycja pobytu wielkanocnego w tym roku osiągalna jest na stronie https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc_2019_w_gorach.php. Prócz zakwaterowania w poetycznie położonym ośrodku wysokiego standardu, Zielona Polana świadczy moc atrakcji dodatkowych. Pokaźne degustacje i spotkania z podkarpackim folklorem czy wyjście w góry z fachowym przewodnikiem i wspólne biesiadowanie przyniosą niezapomnianych wspomnień. Wypoczynek w saunie, wyprawy na rowerze czy zmagania na tenisowym korcie odprężą i zapewnią pozytywnych wrażeń.

Dwa pakiety

Zielona Polana dostarcza 2 pakiety pobytu wielkanocnego w w tym roku. Czterodniowy okaże się imponujący dla osób, jakie Wielkanoc w górach pragną spędzić pierwszy raz. Vip na pięć dni umożliwi do ostatka rozsmakować się w czarach Świąt Wielkiej Nocy spędzonych na granicy Bieszczad.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)