Jakiś czas temu, w największych stacjach telewizyjnych pojawiać zaczęła się reklama, zupełnie nietypowa, jak na polskie realia. W spocie tym występują animowane postacie, a konkretnie kobiety, wyróżniające się lekko wschodnim akcentem (co prawdopodobnie jest powodem niewielkiej wiedzy o naszym kraju) rekomendują skorzystanie z usług instytucji pożyczkowej, w której wszystko jest jasne i klarowne, nic nie jest ukryte. Co ważne, postacie te są już bardzo dojrzałe, żeby nie powiedzieć stare, co delikatnie gryzie się z tym, co mamy przyjemność oglądać zazwyczaj, czyli z obrazem ślicznych, młodych i bogatych jednostek.

f05

Nie ma jednak sensu dywagować nad spotem bo oferta wonga.com została przyjęta w Polsce bardzo dobrze. Dziś wymieniamy ją jednym tchem z innymi popularnymi markami, a bez znaczenia pozostaje fakt, że jeszcze nie tak dawno prawie żaden Polak o „wonga.com” nie słyszał. Propozycja firmy jednak jest na tyle fajna, że dobrze będzie o niej wspomnieć kilka zdań. Za rekomendacje niech posłuży to, że wonga.com została założona w roku 2007 w Anglii, a dziś po sześciu latach, jej oferta udostępniona jest już na terenie trzech kontynentów!!! Związane jest to m.in. z czytelnymi warunkami umowy. Ciągle jest to również podkreślane w spotach reklamowych.

Kwoty pożyczanych pieniędzy są standardowo niewielkie, maksymalnie dostaniemy 750 złotych. Jak wygląda oprocentowanie? Dla porównania, najpopularniejszej wysokości pożyczka, na 500 zł, będzie kosztowała nas blisko 590, taką informację mamy na stronie głównej wonga.com. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jest to strona niezwykle intuicyjna. Jest łatwa w obsłudze do tego stopnia, że bez najmniejszego trudu będą poruszać się po niej nawet mniej doświadczeni użytkownicy internetu. Od momentu wejścia na stronę do wysłania wypełnionego wniosku mamy tylko kilka kliknięć myszką. Z resztą wystarczy wejść na stronę, aby przekonać się jak to zostało przemyślane. Tutaj warto zaserwować jeszcze jeden portal, na łamach którego możemy odnaleźć wiele przydatnych informacji, nie tylko tyczących się wonga.com, ale i dotyczących wielu innych instytucji pozabankowych. Na stronie zamieszczona są przeróżne rankingi i kompleksowe analizy najpopularniejszych pożyczkodawców.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)